شرایط فارغ التحصیلی-امتحانات

برای کنکور۹۸ ؛ فرصت و امکان استفاده از تبصره ترمیم معدل(نمرات) دیپلم برای فارغ التحصیلان پایه ۱۲ در کنکور ۹۸ وجودنـــــــــدارد.

برای کنکور۹۸ ؛ فرصت و امکان استفاده از تبصره ترمیم معدل(نمرات) دیپلم برای فارغ التحصیلان پایه ۱۲ در کنکور ۹۸ وجودنـــــــــدارد.

  به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش و به نقل از فارس، عبدالرسول عمادی با اشاره به اینکه ۸۵ درصد ظرفیت ورود به دانشگاه‌ها از طریق سوابق تحصیلی است، دلیل عدم امکان استفاده از تبصره ترمیم معدل(نمرات) دیپلم برای فارغ التحصیلان پایه ۱۲ در کنکور ۹۸ را اینگونه توضیح داد : –
ادامه مطلبپاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۳۷) : برای گرفتن دیپلم فنی مرتبط با رشته مورد نظر در دروه کاردانی، از چه راهی باید اقدام کرد؟

پاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۳۷) : برای گرفتن دیپلم فنی مرتبط با رشته  مورد نظر در دروه کاردانی، از چه راهی باید اقدام کرد؟

سوال: سلام سال ۷۶ دیپلم تجربی گرفتم. لیسانس کشاورزی سال ۸۴ گرفتم. شاغل در کار فنی غیر مرتبط با رشته تحصیلی هستم. یک دوره ۲ ساله مرتبط با کارم در موسسات ازاد گذراندم. برای اینکه بتوانم مدرک فوق دیپلم مرتبط (علمی کاربردی) بگیرم نیاز به دیپلم مرتبط دارم. سوال من از شما این هست که
ادامه مطلبپاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۱۹۲ ) :مقایسه رتبه ۶۱۰۰ منطقه دو تجربی پردیس با رتبه۹۰۰۰ ؟؟؟!!!

پاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۱۹۲ ) :مقایسه رتبه ۶۱۰۰ منطقه دو تجربی پردیس با رتبه۹۰۰۰ ؟؟؟!!!

سوال: با رتبه ۶۱۰۰ منطقه دو تجربی پردیس ۳ تا رشته برتر هیچی قبول نشدم ، تا پارسال با این رتبه بهترین جا قبول میشدند. ظلم تا چه حد سال پیش با رتبه ۹۰۰۰ رفته داره بهترین رشته را می خواند؟ پاسخ: به نام خدا وبا سلام پاسخ زیر ازقول آقای دکتر حسین توکلی مشاور
ادامه مطلبپاسخ سوال(اختصاصی شماره ۷۲): راه حل برای مشکل نظام وظیفه به دلیل ۸۵ روز غیبت به خاطر شرکت در امتحانات پیش دانشگاهی به شیوه داوطلب آزاد؟

پاسخ سوال(اختصاصی شماره ۷۲): راه حل برای مشکل نظام وظیفه به دلیل ۸۵ روز غیبت به خاطر شرکت در امتحانات پیش دانشگاهی به شیوه داوطلب آزاد؟

سوال: با سلام اینجانب پس از اینکه دیپلمم را در دیماه ۹۱ گرفتم. درسم را در پیش دانشگاهی تجربی ادامه دادم تا خرداد ۹۱ که در آن زمان تصمیم به تغییر رشته به هنر گرفتم و به همین دلیل به هنرستان مورد نظر رفتم و امتحانات تغییر رشته شرکت کردم اما مدیر وقت آن هنرستان
ادامه مطلب